سرتیتر خبرها

اطلاعیــــه شماره ۲ برگزاری امتحانات پایـــان ترم غیر حضوری (آنلاین ) دروس های تخصصی ،اصلی و پایه

۱ــ باتوجه به تغییرات انجام شده در نحوه برگزاری امتحانات از حضوری به غیر حضوری (آنلاین ) و زمان بندی امتحانات و تفکیک دروس ها مجددا کارت ورود به جلسه امتحانی خود را از سامانه دانشجویی سیدا  http://sida.iaubl.ac.ir/loginb.aspx دریافت نمایید و بادقت ملاحظه نمایید . شروع آزمون های دروس تخصصی ،اصلی و پایه از جمعه ۶ تیرماه به مدت سه هفته طبق کارت ورود به جلسه می باشد .
۲-گزینه آزمون آنلاین در سامانه دانشجویی سیدا فعال گردیده و با ورود به این صفحه تمامی دروس و تاریخ امتحان بروز شده قابل مشاهده می باشد بهتر است جهت شرکت در آزمون از کامپیوترهای خانگی یا لپ تاپ که به اینترنت خانگی متصل می باشداستفاده گردد هرچند با گوشی های همراه هم این امر میسر می باشد به شرط اینکه از اینترنت مناسبی برخوردار باشید .
۳-نسبت به تسویه حساب شهریه خودهرچه سریعتر اقدام نمایید .
۴- مطلوب تراست که نیم ساعت قبل از شروع آزمون وارد سامانه گردیده و سامانه خود را چک کنید و درصورت بروز هرگونه خطا در ساعات مقرر برگزاری آزمون همکاران و مسوولین این امر در کمترین فرصت ممکن مشکل را برطرف می نمایند و ضمن حفظ آرامش و خونسردی خود در سامانه باقی بمانید و به هیچ وجه به ظن اینکه امتحان لغو می گردد از سامانه خارج نگردید و هر چند لحظه یکبار سامانه را رفرش نمایید و زمان از دست رفته به علت مشکلات سامانه ای به وقت آزمون شما اضافه خواهد شد.
نکته خیلی مهم :آزمون راس ساعت شروع می گردد و راس ساعت سیستماتیک پایان می یابد.
۵- از آنجایی که آزمون آنلاین می باشد با دقت جواب های صحیح را تایید کنید و پس از آن ذخیره نهایی کنید وبعد به سوالات بعدی منتقل خواهید شد و هیچ برگشتی به سوالات قبلی وجود ندارد پس با دقت کافی به سوالات پاسخ دهید .
۶- امتحانات تشریحی از ۱۹ تیر شروع میشود

به امید سربلندی و موفقیت روز افزون همه شما عزیزان–با تشکر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلاواحد بندرلنگه

بهینه سازی توسط iaubl.ac.ir                                                              © کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه می‌باشد.