سرتیتر خبرها

اطلاعیــــه برگزاری امتحانات پایـــان ترم

با توجه به بر برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد اسلامی  به صورت غیرحضوری(مجازی) لذا خواهشمند است دانشجویان عزیز به موارد زیر توجه فرمایند.

۱_ تنها مرجع رسمی برای اطلاع رسانی در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه، سایت این واحد دانشگاهی می باشد خواهشمند است به هیچ اطلاعیه و اخباری خارج از سایت دانشگاه توجه و استناد نفرمایید.

۲_ کلیه امتحانات دروس عمومی و معارف در مقطع کاردانی و کارشناسی از روز شنبه ۲۴ خردادماه مطابق زمان اعلام شده در کارت ورود به جلسه برگزار می شود.(نحوه برگزاری و چگونگی شرکت در آزمون اعلام خواهد شد)

۳ــ امتحانات مقطع کاردانی و کارشناسی به جز دروس عمومی  و معارف اسلامی از ۲۴ خردادماه با دوهفته تعویق برگزار می شود که دستورالعمل آن متعاقبا در سایت دانشگاه قرار خواهد گرفت.

۴ــ امتحانات مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری  نیز از روز شنبه ۲۴ خرداد ماه ،به صورت مجازی مطابق زمان اعلام شده  در کارت ورود به جلسه برگزار می شود که باید به موارد زیر توجه فرمایند.

 (توضیح ۱: دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد که جمعیت  آنها در دروس   زیر ۱۰ نفر شرکت کننده (که در سایت  دانشگاه رشته ها و دروس آنها متعاقبا به تفکیک اعلام می شود) باید مانند دانشجویان دکتری به صورت شفاهی به شیوه برخط در سامانه آموزشی واحد الکترونیک  که در کلاس ها حضور پیدا می کردند  امتحان دهند)

(توضیح ۲:  مابقی دانشجویان کارشناسی ارشد در دروسی که دارای جمعیت بیش از ده نفر شرکت کننده دارند باید امتحان خود را به صورت کتبی به انجام برسانند  که نحوه برگزاری و شرکت در امتحان متعاقبا در سایت دانشگاه اعلام می شود.)

بهینه سازی توسط iaubl.ac.ir                                                              © کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه می‌باشد.